Publikálva: 2025. április 30.
2025. április 29-én megyei atlétika diákolimpián jártak a Gönczy Refis diákok. A szinte estig tartó versenyzés után számos szép helyezéssel gazdagodtak iskolánk tanulói.
Az I. korcsoportos fiú csapatunk ezüstérmet érdemelt az összetett csapatverseny után. A csapat tagjai: Balázs Patrik, Böőr Bence, Nagy Tamás, Szatmári Félix, Tógyer Máté, Zsirmaneczki Áron. Az egyéni összetett versenyben Bőör Bence a IX. helyen végzett, míg Tógyer Máté az I. helyezésével kiérdemelte a megyei bajnoki címet.
A fiúkhoz hasonlóan az I. korcsoportos lányok is II. helyezést értek el. A csapat tagjai: Csanádi Noémi, Hamza Eliza, Juhász Boglárka, Kiss Lia, Markovics Zsófia, Tógyer Franciska. Az egyéni összetett versenyben Juhász Boglárka a VIII. helyen zárta a napot.
A II. korcsoportos fiú csapat csupán néhány ponttal maradt le a dobogó harmadik fokáról így a versenynapot a IV. helyen zárták. A csapat tagjai: Dorcsin Marcell, Galics Bátor, Guba Botond, Illyés József, Magyar Máté, Markovics Gábor.
Az egyéni versenyben Magyar Máté az V. helyen végzett. A II. korcsoportos lányok szintén dobogós helyen zárták a napot, hiszen bronzérmet akasztottak a nyakukba. A csapat tagjai: Bakti Réka, Boruzs Lia, Dobi Ajsa, Hegyesi Flóra, Szilágyi Izabella. Egyéni küzdelemben Hegyesi Flóra a IX. helyen végzett.
Az egész délután tartó versenyben iskolánk diákjai tisztességgel helyt álltak! Az általuk elért eredményekre és a kitartásukra hihetetlenül büszkék vagyunk!
További képekért kattintson ide...
További bejegyzések:
Étkezési térítési díj befizetés 2026121516
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási Verseny
Tovább olvasomMadarak és fák országos természetismereti verseny
Tovább olvasomBendegúz Akadémia Levelezős Verseny
Tovább olvasomFiú atlétika diákolimpia országos döntője
Tovább olvasomNemzeti összetartozás napja 2026
Tovább olvasom