Szemánné Janiga Éva Mária

„A mosoly, melyet küldesz, visszatér hozzád!” Kipróbáltam és működik!
Végzettségemet tekintve alsós tanító vagyok, vizuális nevelés műveltségterülettel. A főiskola elvégzése után csak rövid ideig maradtam eredeti hivatásomnál. Kipróbáltam magam több területen is, számos szakma fortélyait ismerhettem meg, ezeket jószerével ma is hasznosítom a mindennapokban. A leghosszabb ideig fényképész és képszerkesztő voltam, mígnem 2013-ban visszatértem eredeti szakmámhoz, és azóta is a Gönczy Iskolában dolgozok. Hivatalosan pedagógiai asszisztens vagyok, de sokkal inkább nevezném magam kreatív munkatársnak. Szeretek gyerekek között lenni, a szemükön, a látásmódjukon keresztül rácsodálkozni a világra, és ez által lélekben kicsit újra gyermeknek lenni.
Ha idézeteken keresztül kellene bemutatnom magam, akkor talán a következők lennének azok, melyek tükrözhetik a személyiségem:
“Egy ölelés ideális ajándék. Mindenkire illik a mérete, és senki sem ellenzi, ha továbbadják.”/Hugo Ball/
“Soha ne engedd, hogy valaki ne legyen boldogabb a veled való találkozás után, mint előtte.”
/Teréz Anya/

Szemánné Janiga Éva Mária - pedagógiai asszisztens