Sárköziné Nagy Andrea

A Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskolán, tanító-informatika műveltségterületen szereztem diplomát 2005-ben. A szülőfalum, Hosszúpályi általános iskolájában kezdtem a pályámat, sokat köszönhetek az ottani kollégáknak, nagyon sok hasznos tapasztalattal gazdagodtam általuk.
2015-ben költöztem a családommal Hajdúszoboszlóra. 2 gyermeket nevelünk a férjemmel. 2019-től 2 tanévet a hajdúszováti általános iskolában tanítottam, jelenleg a Gönczy Refi tanítója vagyok.
Fontosnak tartom, hogy a rám bízott gyermekeket nyugodt, kiegyensúlyozott légkörben nevelhessem, taníthassam, törekedve egy segítő, egymást tisztelő közösség kialakítására, ahol szeretnek a gyerekek tanulni és szeretve érzik magukat.

"...én azt hiszem, annál nincs nagyobb öröm, mint valakit megtanítani valamire, amit nem tud, és nagyobb jótétemény sem. "
Móricz Zsigmond: Légy jó mindhalálig

Sárköziné Nagy Andrea - tanító