Nemes Mariann

A Gönczy Iskola már gyermekkoromban is nagy szerepet játszott, mivel itt töltöttem az általános iskolai éveimet is. Tanítóként újra visszatérhettem „gyökereimhez”.
Iskolás éveim alatt a zene szeretete miatt furulyázni, zongorázni tanultam.
A főiskolai tanulmányaimat a Debreceni Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskolán végeztem, ének-zene műveltségi területen. Ezt követően több általános iskolában dolgoztam tanítóként. Emellett igyekszem ismereteimet bővíteni, tudásomat gyarapítani, nyelveket tanulni. Szeretem a mozgást, így a zene és tánc szeretetéből adódóan fitness táncoktatói képesítést is szereztem, mellyel ilyen irányba is szeretnék nyitni a gyerekek felé. Mindemellett nagycsaládos édesanya vagyok, 4 gyermeket nevelek.
Ebben az iskolában 2. éve dolgozom tanítóként és az 5. és 6. évfolyamon egyházi éneket oktatok.
Fontosnak tartom az oktatói munkámon túl, hogy a mindennapokban a gyermekek erkölcsi nevelésére, személyiség fejlődésére és a játékosságra is nagy hangsúlyt fektessek.

Nemes Mariann - tanító