Nagy Péter

Az egri Eszterházy Károly Egyetem hallgatójaként 2021-ben testnevelés és történelem szakon szereztem tanári diplomát. Ismereteim bővítése érdekében 2020-ban a Magyar Labdarúgó Szövetség által elismert labdarúgó edzői képzést sikeresen elvégeztem. 2018-tól lehetőségem volt tapasztalatot gyűjteni az egri Bozsik-programban, majd 2019/2020-as tanévben az egri óvoda körzet koordinátori feladatait is elláttam. Egyetemi tanulmányaim mellett egy egri sportegyesületben is dolgoztam, mint edző. Úgy vélem nagyon fontos, hogy a gyermekek minél több sportágat tudjanak megismerni. Legfontosabb célom, hogy a testnevelés segítségével a tanulók felfedezzék a sportolás szépséget és fontosságát, ezért is választottam szakdolgozatom témájának az egész életen át tartó testmozgás megalapozásának vizsgálatát. Nagyon örülök, hogy egyetemi tanulmányaim befejezése után, hazaköltözhettem szülővárosomban, ahol a Gönczy Refiben adhatom át ismereteimet a gyerekeknek.

Nagy Péter - tanár (testnevelés)
  • Fogadóóra: csütörtök 4. óra