Juhászné Oláh Anett Krisztina

Diplomámat 2003-ban szereztem a Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskola tanító szakán magyar nyelv és irodalom műveltségi területen. A hajdúszoboszlói 3. Számú Általános Iskolában kezdtem tanítani 2003-ban, majd 2006-tól a Gönczy Pál Általános Iskola tanítója lettem. Hajdúszoboszlón élek férjemmel és három gyermekünkkel. Szeretek tanítani, gyerekekkel foglalkozni, megtanítani őket olyan dolgokra, amelyeket addig nem ismertek. Nagy türelemmel, sok játékkal igyekszem mindent megtenni, hogy a rám bízott gyermekek derűs, nyugodt, szeretetteljes légkörben fejlődjenek. A célom, hogy a gyerekek szeressék az iskolát a tanulást, nyitottá váljanak a világra, találják meg miben tehetségesek. Törekszem arra, hogy a tanulás mellett a gyerekek megtanulják tisztelni, segíteni, elfogadni egymást és érezzék a közösség erejét, találják meg helyüket benne.
„Azt hiszem, akkor lesz egy hegycsúcson igazán szép a kilátás, hogyha gyalog megyünk oda fel, megizzadunk, verejtékezünk és elfáradunk.” Böjte Csaba

Juhászné Oláh Anett Krisztina - tanító