Publikálva: 2026. május 8.
2026. május 6-án Debrecenben vettünk részt a Vármegyei Atlétika Diákolimpián.
A III. korcsoportos lányok számos egyéni eredményt megjavítottak ezen a versenyen. Az első helyről csupán 6 ponttal lemaradva II. helyen zártuk a diákolimpia idei küzdelmeit.
A csapat tagjai: Lakóczi Villő, Pálóczi Tímea, Szabó Alíz, Tóth Dóra, Virág Hanga.
Diákjainkra és az elért eredményeikre nagyon büszkék vagyunk!
További bejegyzések:
Étkezési térítési díj befizetés 2026121516
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási Verseny
Tovább olvasomMadarak és fák országos természetismereti verseny
Tovább olvasomBendegúz Akadémia Levelezős Verseny
Tovább olvasomFiú atlétika diákolimpia országos döntője
Tovább olvasomNemzeti összetartozás napja 2026
Tovább olvasom