Publikálva: 2026. február 11.
2026.02.10-én került megrendezésre az úszó diákolimpia vármegyei döntője Debrecenben.
Büszkék vagyunk Kiss Reginára (2/a), aki remek teljesítményt nyújtott! A kitartó felkészülés és a lelkes hozzáállás meghozta gyümölcsét: egy ezüstéremmel, és egy bronzéremmel tért haza.
Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez továbbá: Kiss Izabellának, Károlyi Ádámnak, Mógor Zalánnak. További sok sikert kívánunk a jövőbeli versenyekhez!
További bejegyzések:
The Royal Family országos projektverseny
Tovább olvasomSzolgáltatási szerződés
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási verseny_2026
Tovább olvasomOlvass többet! Olvasást népszerűsítő verseny
Tovább olvasomÉtkezési térítési díj befizetés 2026121516
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási Verseny
Tovább olvasom