Publikálva: 2026. január 30.
2026. január 22-én a Magyar Kultúra Napján került sor a Bocskai Múzeum szervezésében Szép Ernő visszatér Szoboszlóra című rajzpályázat kiállítására, ahol iskolánk több tanulója között Frankó Nóra 5.b és Frankó Nándor 3.a osztályos diákjaink rajzait is kiállították.
A Református Templom, és az Erődfal került megörökítésre a testvérek keze által.
Gratulálunk a szép alkotásokhoz!
Szűcs Henriett szaktanár
További bejegyzések:
The Royal Family országos projektverseny
Tovább olvasomSzolgáltatási szerződés
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási verseny_2026
Tovább olvasomOlvass többet! Olvasást népszerűsítő verseny
Tovább olvasomÉtkezési térítési díj befizetés 2026121516
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási Verseny
Tovább olvasom