Kézilabda pályák építése/felújítása program

Publikálva: 2024. június 7.

A Magyar Kézilabda Szövetség által indított „Kültéri kézilabda pályák építése/felújítása” program részeként a Hajdúszoboszlói Református Egyházközség fenntartásában lévő Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola pályázatot nyújtott be kültéri kézilabda pálya építésére.

A pályázatot április közepén pozitív elbírálásban részesítették!

Hajdúszoboszló városában a kézilabda sportág egyre nagyobb közönségnek örvend és a Gönczy Refi nagy hangsúlyt fektet az utánpótlás nevelésére is. Iskolánk diákjai hétről hétre nem csak az intézményünket, hanem az utánpótlás egyesületeiket is képviselik.

Külön köszönetet szeretnék mondani a két egyesület elnökének, dr. Kovács Gergelynek az Akarat Sportkör Hajdúszoboszló elnökének és Balogh Sándornak a Kézilabda Klub Hajdúszoboszló elnökének, hogy évek óta töretlen az együttműködésünk!

Ez a pálya a Gönczy Refinek és Hajdúszoboszló városának egy üde színfoltja lesz, aminek célja, hogy az iskola diákjait és az utánpótlás nevelést folytató egyesületeket is kiszolgálja.

Vissza az előző oldalra
https://www.gonczyrefi.hu/