Publikálva: 2026. február 16.
2026. február 02-án, az Országos Erdészeti Egyesülettől látogattak el a Gönczy Refibe, hogy az "Iskolában az erdő" kezdeményezés keretében néhány alsós osztályunk érdekes, izgalmas, részben interaktív előadáson vehessen részt.
Köszönjük a szervezést Juhászné Oláh Anett kolléganőnek
További képekért kattintson ide...
További bejegyzések:
The Royal Family országos projektverseny
Tovább olvasomSzolgáltatási szerződés
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási verseny_2026
Tovább olvasomOlvass többet! Olvasást népszerűsítő verseny
Tovább olvasomÉtkezési térítési díj befizetés 2026121516
Tovább olvasomOrszágos Szemfüles Olvasási Verseny
Tovább olvasom